Türkiye'nin notalar uçuşan sitesi Müzikli Şeyler, yeni iş ortaklarını arıyor... Müzik Öğretmenleri, Müzik Kursları, Okul Kantinleri, İşletme Sahipleri, Girişimciler… Bu çağrımız size kazançlı bir kapı aralayacak 


Müzikli Şeyler Bayi Programı ile para kazanmaya başlamak için büyük yatırım bütçelerine sahip olmanıza da, büyük stoklar tutarak kendinize ek maliyet yaratmanıza da gerek kalmayacak.


İstediğiniz ürünlerimizden sepetinizi oluşturun, avantajlı iskonto oranlarımızdan yararlanın ve hemen bugün satış yapmaya başlayın…SÜREKLİ KAZANÇ


Müzikli Şeyler Bayi Programı, sizlere süreklileşen kazanç avantajı sunuyor…


Güncel ekonomi ve yüksek enflasyon, birikimlerinizi değerlendirmek şöyle dursun, korumanıza bile fırsat vermiyor. TL ve/veya döviz cinsinden birikimleriniz otomatik olarak eriyor ya da kazanç sağlamıyor. 


Türkiye'nin notalar uçuşan sitesi Müzikli Şeyler, yeni Müzikli Şeyler Bayi Programı ile hem tutmaya değer göreceğiniz değerli bir ürün stoku ile değerleme hem de avantajlı iskonto oranlarıyla hem ürünlerinizi sürekli değer kazanmasını hem de satış kazancı elde etmenizi sağlıyor. 


Müzikli Şeyler Bayi Programı, bayinin düşük bir sermaye ve stok kaygısı duymadan kendi işini geliştirmesini ve "alırken kazandıran iskontolu fiyat" avantajıyla, bayilerinin sürdürülebilir kazanç elde etmesini hedefliyor.


Müzikli Şeyler Bayi Programı ile tanıştıracağımız bu yazımızda aşağıdaki başlıklar altında bu kazançlı sistemi tanıtmaya çalışacağız.Konu başlıkları:


1- Müzikli Şeyler Bayi Programı nedir?

2- Müzikli Şeyler Bayi Programı Nasıl Çalışır?

3- Müzikli Şeyler Bayi Programı’nda iskonto oranları ve bayi türleri

4- Müzikli Şeyler Bayi Programı’na kimler katılabilir?

5- Müzikli Şeyler Bayi Programı'nda iskonto oranı değişir mi?

6- Müzikli Şeyler Bayi Programı'nda siparişler

7- Müzikli Şeyler Bayi Programı'nda bayi seviyeleri her yıl değişir mi?


"SATTIKÇA DA TUTTUKÇA DA KAZANDIRAN PROGRAM..."Müzikli Şeyler Bayi Programı nedir?


Müzikli Şeyler Bayi Programı, bayi olan müşterilerimize site içi alışverişinde değişen oranlarda indirim uyguladığımız ve bu sayede bayimizin ürünü alırken kazanç sağladığı sistemin adıdır. Bayiler bu sistemde, tüm ürünlerde, dahil oldukları bayi statüsüne göre iskonto kazanırlar. Bayiler, sisteme girdiklerinde web satış fiyatlarını değil, dahil oldukları bayi statüsüne ait indirimli fiyatları görür ve bu fiyatlar üzerinden alışveriş yaparlar. Bayi Statüleri ve indirim oranları sabit, ölçülebilir ve gelişme süreçleri öngörülebilirdir.


Müzikli Şeyler Bayi Programı, bayinin düşük bir sermaye ile tedarik ve stok kaygısı duymadan kendi işini geliştirmesini sağlayan, "alırken kazandıran" iskontolu fiyat avantajına, kendi pazarlamam ve satış imkanlarını ekleyerek sürdürülebilir kazanç elde etmesini hedefleyen bir sistemdir.


Müzikli Şeyler Bayi Programı Nasıl Çalışır?


Müzikli Şeyler Bayi Programı, bayi adayının Müzikli Şeyler Bayi Programına başvurusu ile başlar. Başvurunun ardından her bayimiz, bayi statülerinden en altta yer alan "Süper Bayi" olarak satışa başlarlar. 


Müzikli Şeyler tarafından tüm bayilere açık bir şekilde belirtilen satış toplamları bayi tarafından aşıldıkça bayilik seviyeleri de iskonto oranları da artar.Müzikli Şeyler Bayi Programı'nda iskonto oranları ve bayi türleriMüzikli Şeyler Bayi Programı'nda toplam 4 tür bayi seviyesi vardır. Bu bayiler ve bayilerin indirim oranları aşağıdaki gibidir.


1. Süper Bayi:


Müzikli Şeyler Bayi Programı'nın başlangıç seviyesini oluşturan giriş seviyesindeki "Süper Bayi" statüsünün tanımlanmış iskonto oranı %20'dir. Bayi, ilk 20.000 TL sipariş toplamını geçtiği anda Gold Bayi seviyesine yükselir.


2. Gold Bayi:


Müzikli Şeyler Bayi Programı'nın ikinci seviyesini oluşturan Gold Bayi statüsü, % 25 iskonto tanımlanan statüdür. Gold bayiler, 40.000 TL sipariş tutarına ulaştıkları andan itibaren bir üst seviye olan Elit Bayi Statüsüne geçerler.


3. Elit Bayi:


Müzikli Şeyler Bayi Programı'nın üçüncü seviyesini oluşturan Elit Bayi statüsü, % 30 iskonto tanımlanan statüdür. Elit bayiler, 80.000 TL sipariş tutarına ulaştıkları andan itibaren bir üst seviye olan Premium Bayi Statüsüne geçerler.


4.Premium Bayi:


Müzikli Şeyler Bayi Programı'nın dördüncü ve en üst seviyesini oluşturan Premium Bayi statüsü, % 35 iskonto tanımlanan statüdür. Premium bayiler, özel ürünlere erişim imkanı da kazanırlar.HEMEN BAYİ FORMUNU DOLDURMAK İÇİN TIKLAYIN


Müzikli Şeyler Bayi Programı'nda kimler katılabilir?


Müzikli Şeyler Bayi Programı, Müzik Kursları, Müzik Aletileri satan firmalar, Güzel Sanatlar Okulları, Konservatuar vb yerlerin kantinleri öncelikli olmak üzere Müzikli Şeyler Ürünlerini iskontolu alıp satarak kazanç sağlamak isteyen her kurum ve kişiye açık bir programdır.


Müzikli Şeyler Bayi Programı'nda iskonto oranı değişir mi?


Müzikli Şeyler Bayi Programı'nın avantajlı iskonto oranları Premium Bayi seviyesine kadar sabittir. Yüksek performans gösteren Premium hesap sahipleri için satış performansına göre değişiklik yapılabilir.


Müzikli Şeyler Bayi Programı'nda şiparişler


Müzikli Şeyler Bayi Programı'nda en düşük sipariş bedeli 2023 yılı için 5.000 TL'dir.


Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'nda Bayi seviyeleri her yıl değişir mi?


Müzikli Şeyler Bayi Programı'nda bir önceki takvim yılında Süper Bayi, Gold Bayi, Elit Bayi ve Premium Bayi olanlar, toplam alışverişleri 0'dan başlamak kaydıyla bir sonraki yıla da aynı iskonto oranları ve bayilik seviyelerinde başlarlar. Bu devamlılık sadece 2 yıl için geçerlidir. Devam eden takvim yılında bir önceki yılın seviyesini alan bayiler, bulundukları seviyenin gerektirdiği satış performansını göstermediklerinde, ertesi yıl Süper Bayi seviyesinden başlarlar.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.