• Korolar İçin Özel Rozet Paketleri
  • Korolar İçin Özel Rozet Paketleri
Korolar İçin Özel Rozet Paketleri
Ürün Kodu : NCD-KRP02         Yorumlar (1)        Yorum Ekle
Marka :  NC Design
840.00 TL   Kdv Dahil
ADETLİ ÜRÜNLER
30 Adet 40 Adet 50 Adet
Siparişleriniz, en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo firması tercihinizi ödeme adımında yapabilirsiniz. Hızlı kargo için lütfen Aras Kargo veya Yurtiçi Kargo'yu işaretleyin. Acil siparişleriniz için lütfen önceden iletişime geçin.
-
+

Çocuk Koroları, Gençlik Koroları, Yetişkin Koroları, Kadın veya Erkek Koroları, Karma Korolar, Klasik Müzik Koroları, Halk Müziği Koroları, Caz Koroları, Popüler Müzik Koroları, Okul Koroları, Topluluk Koroları, Bölgesel Korolar, Ulusal Korolar, Uluslararası Korolar, A Capella Korolar, Enstrümantal Eşlikli Korolar, Tematik Korolar... Kıyafetlerini tamamlayacak rozetler Müzikli Şeyler'de...

Müzik koroları, sadece müzikleriyle değil, aynı zamanda birlik ve beraberlik duygularıyla da öne çıkan özel topluluklardır. Bu duyguları pekiştirmek ve koronuza özgü bir kimlik kazandırmak için özel rozet paketlerimiz ideal bir çözümdür.

Koro logosunuzu veya resminizi kullanarak size özel rozetler üretiyoruz. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun, koronuzu farklı kılacak rozet seçenekleri sunuyoruz. En az 30 Adet olmak üzere, 40 ve 50 adetlik seçenekler de mevcuttur. Bu sayıları aşan rakamlar için de iletişime geçebilirsiniz.

Korolar İçin Özel Rozet Paketlerimiz Kimlere Uygundur?

Okul Koroları: Okul koroları, rozetlerimizle öğrencilerinin birlik ve beraberlik duygularını pekiştirebilir ve koroya ait olma hissini artırabilirler.

Topluluk Koroları: Topluluk koroları, rozetlerimizle üyelerinin aidiyet duygusunu ve gururunu pekiştirebilir ve koroya olan bağlılıklarını artırabilirler.

Profesyonel Korolar: Profesyonel korolar, rozetlerimizle sahne performanslarında şık bir görünüm elde edebilir ve kurumsal kimliklerini pekiştirebilirler.

Rozetlerin anı değeri de yüksektir. Rozetler, koristlere konserler ve diğer özel etkinliklerden kalıcı bir hatıra olarak kalır.

Hemen Sipariş Verin hem kıyafetlerinizi tamamlayın hem de konser anılarınızı geleceğe Yansıtın!

NOT: Bu ürün için siparişlerinizde, Whatsapp iletişim hattımızı kullanabilirsiniz.

NOT: Rozet üretiminde bu görselin üzerine şeffaf koruyucu bant eklendiğinden, satın alınan ürünün fiziki görselinde ışık kırıldığı için ya da baskı sırasında oluşan farklılıklar nedeniyle çıkan ürünün renkleri değişiklik gösterebilir.

Rozetler, 44 mm çapındadır.


5.0
Toplam 1 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Korolar İçin Özel Rozet Paketleri
Yaptığınız yorumlarınız sitemizin gelişimine olumlu katkı yapmaktadır. Lütfen satın alacağınız bu benzersiz ’’Korolar İçin Özel Rozet Paketleri’’ ile ilgili siz de yorum yapın
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
Siparişleriniz, en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo firması tercihinizi ödeme adımında yapabilirsiniz. Hızlı kargo için lütfen Aras Kargo veya Yurtiçi Kargo'yu işaretleyin. Acil siparişleriniz için lütfen önceden iletişime geçin.
Kargo Firması
Ptt Kargo
Kargo Çıkış Bölgesi
İstanbul
Teslimat Detayları

Siparişleriniz, en geç, sipariş gününü takip eden 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Hafta sonu verilen siparişler Pazartesi gününden itibaren en geç 2 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Daha hızlı kargo için lütfen Aras Kargo veya Yurtiçi Kargo'yu tercih edin.

Acil siparişleriniz için iletişime geçmeden lütfen sipariş vermeyin

0.551 036 56 56 numaralı whatsapp hattından mesajınızı iletebilirsiniz.

İade/İptal Detayları
Kullanılmamış ürünü, en geç 10 Gün içerisinde ambalajı ile iade edebilirsiniz.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.