muzikliseyler.com'un tedarikçisi olmak ister misiniz?

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri temin etmek için, farklı kategorilerde, birbirinden değerli geniş bir tedarikçi ağıyla iş ortaklığı yapıyoruz. Ürün çeşitliliğimizi arttırmak ve her geçen gün büyüyen bir aile olduğumuz müşterilerimizin mutluluğunu artırmak için, işbirliği yapacağımız yeni tedarikçiler ve üreticilerle birlikte çalışma, imkanlarımızı geliştirmeye çalışıyoruz.

Siz de "Müzikli Şeyler" konseptine uygun ürünleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tedarikçi adayı olmak için ne yapılması gerekli?

muzikliseyler.com ile ticari iş ortaklığı kurmak isteyen tedarikçiler taleplerini tedarik @ muzikliseyler.com adresine iletebilirler. Başvuru öncesinde, sitemizi ziyaret etmenizi, ürün veya ürünlerinizle ilgili kategori sayfalarını gezmenizi, Kendi ürünlerinizi mevcut ürünlerle karşılaştırmanızı önemle öneriyoruz. Ürünlerinizin, mevcut ürün çeşitliliğimize nasıl katkıda bulunacağını ifade etmenizi önemsiyoruz.

Ürünlerinizin;

1- Stok,

2- Görsel,

3- Fiyat,

4- Malzeme ve diğer ayırıcı bilgileri

hem ürünleri daha kolay tanımamızı hem de olası iş birliğimizin daha hızlı ilerlemesini sağlayacaktır.

Ürünlerinizle ilgili tedarik talepleriniz, ilgili kategori yöneticisine yönlendirilecek, değerlendirmenin ardından çıkan sonuç konusunda teklifinize ait karar size bildirilecektir.


Ticaretin nabzının artık online mecralarda, web siteleri, sosyal medya ve pazar yerlerinde attığı bir dönemin içinden geçiyoruz. muzikliseyler.com hem kendi sitesinde, hem de tüm pazar yerlerinde ürünlerinizi çok özel bir hedef kitleye ulaştırmanız için etkili ve verimli bir kanal olacaktır. Etkisi, takipçi sayısı ve pazar büyüklüğü her geçen gün artan muzikliseyler.com'un bu gücünü sizde mevcut ürünleriniz için kullanın, hem birbirinden değerli çözüm ortaklarımız arasında yerinizi alın hem de ürünleriniz değer kazansın.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.