Türkiye'nin notalar uçuşan sitesi Müzikli Şeyler, sizi kazançlı bir ortaklığa davet ediyor... Müzik Öğretmenleri ve Müzik Kursları ile, Müzik konusunda faal web sitesi bulunan herkes bu avantajdan yararlanabilecek. "Müzik Kursu sahibi değilim, müzik öğretmeni de değilim. Web sitem de yok ancak influencerım ve etkili bir sosyal medya hesabına sahibim" diyenler de bu fırsattan yararlanabilecek.


Sizi Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı ile tanıştıracağımız bu yazımızda aşağıdaki başlıklar altında bu kazançlı sistemi tanıtmaya çalışacağız.


Konu başlıkları:


1- Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı nedir?

2- Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı Nasıl Çalışır?

3- Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'nda kazanç oranı nedir?

4- Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'nda komisyon oranı ve indirim oranı nedir?

5- Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'nda komisyon oranı değişir mi?

6- Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'nda iptal ve iadeler

7- Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'nda kazanç ödemeleri nasıl yapılır?DOĞRUDAN KOMİSYON KAZANIN... STOK YOK, MALİYET YOK, SADECE KAZANÇ VAR...


Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı nedir?


Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı, sosyal medya kanallarında ya da erişilebilen her mecrada, beğendiğin Müzikli Şeyler ürünlerini, kendi takipçilerin, sevdiklerin ya da öğrencilerinle, kısaca erişebildiğin herkesle paylaşman sonrasında, sadece kişiye ya da kurumuna ait olan partner kodunu paylaşman ve bu kodla alışveriş yapan her müşteri sayesinde kazanç elde edebileceğin sistemin adıdır. 


Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı, paylaştığın partner kodu aracılığıyla Müzikli Şeyler'e gelerek satın alınan ürünler üzerinden komisyon kazandığın bir gelir ortaklığı modelidir. Bu yöntemde, partner kodu ile alışveriş yapan müşteri de sizin belirleyeceğiniz oranda indirim kazanır. Bu kazanç yönteminde, belirlenen toplam kazancın nasıl dağıtılacağına siz karar verirsiniz.


Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programına Nasıl Başvurabilirsiniz?


Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programına katılmak için öncelikle Müzikli Şeyler sitesine üye olunması gerekir. Üyeler, tamamen ücretsiz gerçekleşen üyelik işleminin ardından, kendilerine ait bir indirim koduna sahip olabilmek için aşağıdaki iletişim yöntemleri üzerinden Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'na başvurusunu gerçekleştirebilir. Başvuru esnasında veya sonrasında Müzikli Şeyler, sizden, sistemde kayıtlı olan diğer tüm kodlara benzemeyen bir partner kodu belirlemenizi isteyecektir. Örneğin "ahmethoca", "buketmuzik", "yenikazanc" benzeri, sadece size ait olacak bu kod, sizin kazancınızın temelini oluşturacaktır.Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı Nasıl Çalışır?


Başvurusu onaylanan ve Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'na kabul edilen her bireysel veya kurumsal üye, kendilerine özel bir partner koduna ve indirim oranına sahip olurlar ve kabul onayının ardından paydaş üyeliğiniz de aktif olur. Bu aşamadan sonra, bu kodla yapılan tüm tamamlanmış alışverişlerden elde edilen kazancın belirlenen oranı, otomatik olarak Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'na kabul edilen üyenin hesabına aktarılır. sistem, bu kazançları üyenin görmesine de imkan sağlar.


Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'nda kazanç oranı nedir?


Başlangıç itibarıyla Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'na kabul edilen tüm üyeler için toplamda yüzde 15'lik bir partner indirimi tanımlanmıştır. Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'nda komisyon oranı ve indirim oranı nedir?


Bu oran aslında Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'na kabul edilen üyeye verilecek komisyon oranı ve onun yönlendireceği müşteriye ayrılan indirim oranının toplamından oluşur ancak bunun dağıtımı Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'na kabul edilen kişiye bağlıdır. Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'na kabul edilen üye, isterse bu oranın tümünü kendisi için ayırabilir, isterse oranın tümünü, referans vereceği müşterilerin satın alımda indirim oranı olarak kullanmasını sağlayabilir. Bu kararın Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'na kabul edilen üye tarafından Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'na kabul esnasında belirtilmesi gerekir. İdeal olan müşteriyi, indirim kuponu kullanmaya yönlendirebilmek için en az yüzde 5'lik bir indirim verilerek kullanılmasıdır ancak bu karar daha önce de belirttiğimiz gibi Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'na kabul edilen üyenin takdirindedir. Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'nda kazancın oluşabilmesi için link paylaşımı sistemi yoktur. Kazanca esas olan davranış, satın alma yapacak müşterinin sepet ödemesi aşamasında, Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'na kabul edilen üyeye ait olarak benzersiz şekilde tanımlanan partner kodunu sisteme kaydetmesidir. Bu durumda Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'na kabul edilen üye, ürünün güncel satış fiyatı üzerinden komisyon kazanabilir.


Komisyon oranı değişir mi?


Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'na kayıt olan her üyeye otomatik olarak tanımlanan, Komisyon oranı ve indirim oranından oluşan toplam %15'lik partner oranı, gelir ortaklığı programına katılan partner hesap sahibinin satış performansına göre artabilir. Satış performansına esas olan tutarlar, belirli periyotlarla, Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'na kayıt olan üyelere bildirilir. 


İptal ve iadeler


Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'na kayıt olan üyelere ait kodlarla yapılan alışverişlerde yaşanacak iptal ve iadelerden elde edilecek komisyon kazançları, sisteme geri döner. Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı üyesine bir önceki ayda ödenen ancak müşteri talebi ya da itirazı ile cayma süresi dışında olsa dahi, iptal ya da iade ile sonuçlanan siparişe ait olarak ödenen hak ediş, bir sonraki hak edişten kesilir. Partner koduyla yapılan alışverişlerde, siparişin tümünün değil, sadece belirli bir kısmının iade edildiği durumlarda da partner hak edişi yeniden hesaplanır. Yeniden hesaplamada iade kargo ücreti hak edişten düşürülür. Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'nın sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla belirli bir oranın üzerindeki iadelerde üyenin hak edişleri saklı kalmak kaydıyla  Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı üyeliği sonlandırılabilir.


Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'nda kazanç ödemeleri nasıl yapılır?


Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'nda üyelerin bir önceki aylık kazançları, üyeye ödeme günü olarak atanan günde ya da o günü takip eden ilk iş günü içerisinde ödenir. Burada dikkat edilmesi gereken konu, indirim kodu kullanılan son siparişin üzerinden 20 günlük sürenin geçmiş olmasıdır. Müzikli Şeyler Gelir Ortaklığı Programı'na katılan herhangi bir partner, dönem sonunda satışlarına ait döküm isteyebilir. Bu durumda, sipariş günü ve tutarı bilgileri rapor halinde sunulur.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.