Müzikli Şeyler, müzikseverler için oluşturulmuş bir yaşam ve alışveriş portalıdır. Müziği seven, tarzını da müzikli, notalı ürünlerle tamamlamak isteyen herkes için ürünler sunan, kendi ürünlerini yaratan bir alışveriş sitesidir. 

Giyilebilir müzik ürünleri, kullanılabilir müzikli takılar, müzikli broşlar, müzikli ve notalı çocuk oyuncakları, müzikal zekayı geliştirici ürünler, müzikli saatler, notalı ürünler, gibi yüzlerce ürüne ev sahipliği yapan sitemiz, her geçen gün ürün gamını da artırmaktadır. 

Müzikli Şeyler sitesini müzikal motifli ürünleri müzikli şeyler sevenlerle buluşturmak amacıyla kurduk. Kısa sürede büyüdük ve şimdiden 400'e yakın ürün çeşidine ulaştık. Bu çeşitliliği sizleri daha da mutlu etmek için her geçen gün daha da artırıyoruz. Sitemize henüz ekleyemediğimiz ürünlerimiz de var. Hazırlıklarını tamamladığımız ürünlerimizi de sitemize ekleyeceğiz.

Çok çalışıyoruz, yoruluyoruz ama mutluyuz.

Müzikli şeylerle mutlu oluyor, müzikli şeyler hediye ediyor, müzikli şeyler tercih etmeyi bir alışkanlık haline getiriyoruz. Bizi tercih edenlerin neredeyse tamamının da aynı duygular içinde olduğunu bilmenin heyecanını taşıyoruz.

Hayatında mutlu günler, müzikle şeylerle dopdolu güzel anlar biriktirmeni istiyoruz. Bunun için en ufak bir katkımız olabildiyse kendimizi mutlu sayıyoruz. Sen de bizim mutluluğumuzu artırmak istersen, lütfen mutluluklarını merhaba @ muzikliseyler.com adresine yazarak bizimle paylaş. Paylaş ki hayatını nasıl etkilediğimizi bilerek bizler de yeniden motive olalım. Biz, bu yolculukta, kişisel deneyimlerinle bize yol göstermeni rica ediyoruz.

Sosyal medya kanallarımızı paylaşıyoruz ve senin de hesaplarımızı takip etmeni ve evet... sevdiklerinle paylaşmanı da rica ediyoruz. Böylece, sevdiklerin de bize ulaşıp mutluluklarını artırabilir ve arkadaşların, senin aracılığınla hediye kazanma fırsatı yakalayabilir. Başarabilirsek, sonunda, onlar hediye kazanınca senin de hediye kazanacağın bir yapıya kavuşacağız. Bunun için de desteğine ihtiyacımız var ve bu desteği esirgemeyeceğini biliyoruz.

En derin sevgilerimizle Nilay - Cem

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.