MuzikliSeyler.com siparişlerinizin hazırlanıp kargo firmasına teslim edilmesi için gereken süre, siparişinizi takip eden 2 iş günü olarak belirlenmiştir. Hafta sonu verdiğiniz siparişler için bu süre, haftanın ilk iş günü olan Pazartesi gününü takip eden 2 iş günü olarak uygulanmaktadır.

Hızlanmak için çalışıyoruz

MuzikliSeyler.com ekibi olarak, siparişlerinize bir an önce kavuşmak istediğinizin, zamanın sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle, kargo hazırlıklarının süresini düşürmek için çalışmalarımıza devam ediyor, bu süre içerisinde gösterdiğiniz anlayış için sizlere teşekkür ediyoruz.

Özel günleriniz ya da siparişinizle ilgili özel durumlar nedeniyle, süre sınırına takılmak istemiyorsanız, sipariş vermeden önce bizimle iletişime geçebilir, siparişinizin ne zaman size ulaşabileceği ile ilgili bilgi isteyebilirsiniz. Ürünlerinizle ilgili olduğu gibi siparişlerinizle ilgili olarak da sizlerle iletişime her zaman açığız.

Her aşamada bilgi veriyoruz

Siparişlerinizle ilgili her aşamada sizi bilgilendirmeyi görev kabul ediyoruz. Siparişinizi oluşturmanızdan, ürününüzün kargo firmasına teslim edilmesine kadar geçen aşamalarda sizleri bilgilendiriyor, herhangi bir aksaklık yaşanmaması için gerekli gördüğümüz durumlarda yönlendirmeler yapıyoruz.

Hızlı kargo ve aksaksız teslimat için doğru adres formatı

Adres bilgisi siparişlerinizin teslimatında en çok dikkat edilmesi gereken konuların başında geliyor. Lütfen adres bildirimlerinizde Mahalle, Cadde, Sokak, Apartman numarası gibi temel bilgileri ilettiğinizden emin olun. 

Kampanya dönemlerinde erken sipariş vermek önemli

Siparişlerimizi, müşterilerimizin ödeme adımından hemen önce tercih edecekleri kargo firması ile gönderiyoruz. Kargo firmalarının işleyişi Müzikli Şeyler işleyişinden farklı olduğu için müşterilerimize, hızına en çok güvendikleri kargo firmalarını tercih etmelerini özellikle öneriyoruz. 

Kargo firmalarının sipariş teslim etme hızı, birbirlerinden farklı olup, Türkiye genelinde, kargonuzu firmaya teslim etmemizin ardından +1-4 iş günü içerisinde teslimat yapılabiliyor. Özellikle yoğun kampanya zamanlarında ya da özel günlerde (Anneler günü, Babalar günü, 11.11, Yılbaşı, 14 Şubat Sevgililer Günü vb) siparişlerinizi daha erken zamanlarda oluşturmanız, aksaklık yaşanmasını önlemek açısından çok önemli. Lütfen bu dönemlerde siparişlerinizi daha önceki günlerde oluşturmaya özen gösterin.

Kargo Sorunlarını çözmek için de çalışıyoruz

Kargo firmaları, müşteri gönderileri ile ilgili çok çeşitli başlıklar altında sorunlar yaşadıklarında müşterilerimiz de bu sorunlardan etkilenebiliyor. Müzikli Şeyler olarak, gücümüz yettiğ ölçüde kargolarımızı takip ediyor, Alışveriş sürecini bir bütün olarak gördüğümüz için, gerek gördüğümüz durumlarda kargo firmaları ile iletişime geçerek sorunların düzeltilmesi için çabalıyoruz. Bu tip durumlarda müşterilerimizle iletişime geçerek gerekli bilgilendirmeyi de yapıyoruz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.