Notalı Buff’lar da artık Müzikli Şeyler’de

Dikişsiz, tüp şeklinde, çeşitli şekillerde kullanılabilen özel bir fiber kumaştan üretilen ve çok amaçlı kullanımlarıyla dikkat çeken bufflar, artık notalı olarak Müzikli Şeyler sitenizde yer alıyor...

Son yıllarda özellikle geniş kullanım fırsatları da sunması ve performansa dayalı farklı sporda da kullanılması nedeniyle gözde aksesuarlardan olan bufflar, notalı olarak sitemizde yer alıyor... Bu yazımızın sonunda, Müzikli Şeyler sitesinde satışını gerçekleştirdiğimiz notalı buffların satış linklerini de vereceğiz ancak yazıyı okumadan kısa yoldan notalı bufflara ulaşmak isterseniz BU LİNKİ kullanabilirsiniz. Ürünlerimizi listelemeden önce buffların kullanım alanlarıyla ilgili kısaca bilgi aktarmak istiyoruz.Buff, yüksek teknoloji malzemelerden üretilmiş olup, nefes alabilir ve nem yönetimi yapabilen bir yapıya sahiptir. Bu özellikleri sayesinde, aktiviteler sırasında teri emer ve kuru kalmanızı sağlar. Ayrıca, sıcak veya soğuk havalarda boyun bölgesini korur ve güneşli havalarda başınızı ve boyun bölgenizi güneşten korumak için kullanılabilir. Tozlu veya kirli ortamlarda, ağız ve burun bölgesini kapatarak solunum yolu enfeksiyonlarının önlenmesine yardımcı olabilir.

Buff'la, bir tür çok amaçlı giysi parçasıdır ve birçok farklı şekilde kullanılabilir.

İşte "buff nasıl kullanılır" sorusu için bazı kullanım örnekleri:

1- Bisiklet, koşu, yürüyüş veya trekking yaparken, boyunluk olarak kullanılabilir ve nefes alabilir ve nem yönetimi yapabilen malzemelerden üretilmiş olduğu için, teri emer ve kuru kalmanızı sağlar.
2- Soğuk havalarda, boyunluk olarak kullanılabilir ve boyun, yüz ve kafa gibi hassas bölgeleri koruyarak sıcak tutar.
3- Güneşli havalarda, başınızı ve boyun bölgenizi güneşten korumak için bir şapka veya bandana gibi kullanabilirsiniz.
4- Kamp veya açık hava etkinlikleri sırasında, sıcak tutmak veya güneş ışınlarından korunmak için kullanabilirsiniz.
5- Tozlu veya kirli ortamlarda, ağız ve burun bölgesini kapatarak solunum yolu enfeksiyonlarının önlenmesine yardımcı olabilir.

Notalı Buff'lar, çok amaçlı kullanımı ve farklı boyutlarda ve renklerde bulunabilmesi nedeniyle birçok farklı durumda kullanılabilir.

İşte Müzikli Şeyler de listelediğimiz Notalı bufflar:

1- Siyah-Beyaz Notalı Buff: Sol anahtarı, sus işareti, sekizlik nota, iki sekizlik nota, fa anahtarı, onaltılık notalarla bezeli bu siyah beyaz buff, buff arayanların performans beklentilerini karşılayabileceği gibi, hediye fikri arayanlar için de işlevsel olacak.

Siyah-Beyaz Notalı Buff almak için TIKLAYIN

2- Renkli ve Notalı Buff: Sol anahtarı, sekizlik nota, iki sekizlik nota, ve bonus olarak kalple gelen, renkli notalarla bezeli bu renkli buff da, notalı hediyeler arayanların beklentileri faazlasıyla karşılayabilecek müthiş bir müzikal hediyelik fikri.

Renkli ve Notalı Buff almak için TIKLAYIN
Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.